درباره سایت

درباره سایت فرا گرافیک :

وب سایت فرا گرافیک در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ با هدف آموزش نرم افزارهای گرافیکی با بیانی ساده که کاربران زیادی بتوانند از این آموزش ها استفاده کنند راه اندازی شده است. آموزش ها شامل، آموزش نرم افزار فتوشاپ، آموزش مقدماتی فتوشاپ، آموزش متوسط و پیشرفته فتوشاپ، آموزش روتوش در فتوشاپ، سه بعدی سازی در فتوشاپ، ساخت طرح های گرافیکی و ساخت افکت های متن در فتوشاپ می باشد.

در بخش آموزش ایلوستریتور با ساخت انواع تصاویر وکتور ساده پیچیده آشنا خواهید شد.

آموزش نرم افزار دیگر، فلش می باشد که بیشتر آموزش ها درباره تکنیک های انیمیشن های مختلف در این نرم افزار می باشد.

بخش جدید دیگر آموزش نرم افزار افکت می باشد، که در هر پروژه علاوه بر ساخت یک پروژه ی افتر افکت با قسمت های مختلف افتر افکت آشنا خواهید شد.

تمامی این آموزش ها فارسی بوده و بصورت PDF با کیفیت بالا درون سایت قرار داده شده اند. آموزش ها در سطح کاربری مبتدی، متوسط و پیشرفته می باشند.

بخش دیگر سایت فرا گرافیک منابع گرافیکی می باشد که در این بخش می توانید منابع گرافیکی مورد نیاز خود را از جمله: انواع براش فتوشاپ، اکشن فتوشاپ،استایل فتوشاپ، آیکون، تکسچر، پترن، کارت ویزیت، وکتور و… دانلود نمایید.

با تشکر مدیر سایت، فرشاد زرین

برای مشاهده توضیحات درباره لینک های ویژه آموزشی و گرافیکی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

درباره فایل های آموزشی:

فایل های آموزشی به صورت PDF هستند و برای مشاهده آن ها باید از نرم افزار Adobe Reader و یا نرم افزارهایی که قابلیت نمایش فایل های PDF را دارند استفاده کنید.

فایل های دانلود سایت :

تمامی فایل های سایت برای دانلود دارای پسوند RAR می باشند و برای خارج کردن فایل از حالت فشرده به برنامه Winrar نیاز دارید. هیچ کدام از فایل های دانلود پسورد ندارند.

دانلود برنامه Winrar

بهبود سایت فراگرافیک:

کاربر گرامی با تشکر از بازدید شما، لطفا برای بهبود هر چه بیشتر سایت نظرات خود را درباره آموزش های سایت و قسمت منابع گرافیکی ارسال کنید.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی فرا گرافیک