فرا گرافیک
سایت فرا گرافیک بروز ترین سایت گرافیکی ایران با بیش از 9000 مطلب

دانلود نرم افزار ویرایش تصویر Corel AfterShot Pro 2.0.1

دانلود نرم افزار ویرایش تصویر Corel AfterShot Pro 2.0.1divider

نرم افزار ویرایش تصویر Corel AfterShot Pro 2.0.1 تصاویر شما را از راه های مختلفی ویرایش می کند در حالیکه اصل تصویر را تغییری نمی دهد. کنترل روی شدت رنگ، نور، میزان روشنایی و تنظیمات گسترده روی رنگ تصویر از عملیات هایی می باشد که نرم افزار Corel AfterShot Pro 2.0.1 در نواحی مشخص شده تصویر انجام می دهد.

محیط کاری قدرتمند:

تصاویر و طرح هایتان را به آسانی در محیط کاری نرم افزار با توجه به نیازهایتان مدیریت کنید. عکس ها را بر اساس نام، تاریخ، رتبه، تگ، ISO و نوع دوربین و لنز ساماندهی و جستجو کنید.

ابزارهای HDR:

بوسیله ابزارهای جدید HDR افکت های فوق العاده زیبایی به تصاویر خود اعمال کنید. این ابزار شامل افکت های HDR بسیار مختلف و کاملی می باشد.

همچنین در این نسخه رابط کاربری بهبود یافته و استفاده از آن آسان تر شده است. تصاویر با فرمت TIFF با اندازه بیش از 30 مگابایت می توانید وارد نرم افزار کنید. ابزار جدید و بسیار دقیقی برای حذف نویز در تصویر در این نسخه طراحی شده است. تصاویر با فرمت JPG و TIFF را می توانید برای ویرایش وارد نرم افزار کنید. همچنین این نسخه از فایل های RAW گوناگونی پشتیبانی می کند. ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAW, RW2, RWL, SR2

دانلود بصورت قسمت های 100 مگابایتی:

دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3

 

info اطلاعات:

دارای نسخه 32 و 64 بیتی جداگانه برای نصب

قابل نصب روی تمام نسخه های ویندوز

OS : Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8

برای فعالسازی برنامه از شماره سریال فایل متنی Serial.txt استفاده کنید.

حجم:239 مگابایت

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.