دانلود استایل فتوشاپ پنجره مه گرفته

دانلود استایل فتوشاپ پنجره مه گرفتهاستایل فتوشاپ پنجره مه گرفته با طراحی بسیار زیبا و واقعی که در واقع تصویری از پنجره مه گرفته با قطرات باران می باشد که شما با قرار دادن تصویر مورد نظر خود در لایه مربوطه آن را تبدیل به تصویر مه گرفته بسیار زیبا می کنید. با قابلیت تغییر مقدار شدت مه، ابعاد 2000×3000، دارای شکل و متن با قابلیت تغییر. با فرمت psd قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ.

روش استفاده بسیار آسان:

1- روی لایه هوشمند زرد رنگ دابل کلیک نمایید. 2- تصویر مورد نظر خود را درون لایه هوشمند کپی نمایید. 3- تصویر را ذخیره نمایید.


دانلود این فایل با خرید اشتراک ویژه

diamond با خرید اشتراک ویژه علاوه بر دانلود این فایل، می توانید به بیش از 13000 فایل گرافیکی سایت فرا گرافیک دسترسی داشته باشید و نامحدود دانلود کنید.


  info اطلاعات: پسوند: تعداد: 1 حجم: 62,9 مگابایت قرار دادن فایل استایل (ASL.*) در فهرست اصلی استایل های فتوشاپ: ابتدا به درایوی که نرم افزار فتوشاپ را نصب کردید رفته سپس وارد پوشه Program Files و یا (Program Files (x86 شده، بعد از آن به مسیر زیر رفته و فایل براش را درون پوشه Styles قرار دهید. Adobe>>Adobe Photoshop CS6>>Presets>>Styles *نسخه فتوشاپ شما ممکن است تفاوت داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

message chat lamp diamond arrow-bottom package bag gift market shop man 1 magnifier search loupe