تخفیف ویژه: اشتراک نامحدود و مادام العمر دانلود فایل های سایت فرا گرافیک فقط 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید
تبلیغات / ADS
آموزش فارسی افتر افکت

آموزش فارسی افتر افکت – پروژه شماره ۳

آموزش فارسی افتر افکت - پروژه شماره 3در نرم افزار افتر افکت راه های مختلفی برای متحرک سازی متن وجود دارد. شما می توانید لایه های متنی را بصورت دستی از طریق ساخت فریم های کلیدی در پانل Timeline و یا انیمیشن های از پیش ساخته شده ایجاد نمایید. شما حتی می توانید تنها یک یا چند حرف را بصورت جداگانه در لایه متنی متحرک کنید. در این پروژه شما با استفاده از چند تکنیک لایه های متنی را دارای انیمشین های مختلف می کنید. این پروژه را می توانند کاربران افتر افکت در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته انجام دهند. توصیه می شود کاربران آشنایی اولیه را با نرم افزار افتر افکت را داشته باشند. در این پروژه شما فرا خواهید گرفت:

* ساخت و قالب بندی متن * متحرک سازی متن و استفاده از افکت های پیش فرض * سفارشی کردن انیمیشن * اضافه کردن حرکت آرام انیمیشن Easy Ease * متحرک سازی با استفاده از رابطه خویشاوندی (Parenting) * متحرک سازی متون * متحرک سازی متن با استفاده از انیمیشن های مسیر * متحرک سازی شفافیت متن * استفاده از گروه متحرک ساز متن * پاک سازی مسیر انیمیشن * متحرک سازی لایه غیر متنی * اضافه کردن افکت Motion Blur * دریافت خروجی برای نرم افزار Adobe Flash Professional

دانلود ویدئو پیش نمایش

نحوه بیان این آموزش هم مثل آموزش های فتوشاپ سایت فرا گرافیک ساده و آسان است و تمام کاربران به راحتی می توانند مراحل را انجام دهند. این آموزش در محیط نرم افزار افتر افکت CS6 توضیح داده شده است اما شما می توانید این آموزش را از نسخه CS4 به بالا انجام دهید. امیدوارم از این آموزش استفاده کامل را ببرید. ویدئوی پروژه نهایی را می توانید در بالا مشاهده کنید.
دانلود فایل های تمرین

info اطلاعات:

نسخه های قابل انجام فتوشاپ : CS4 به بالا (توصیه شده CS6)

فرمت فایل آموزش: PDF با کیفیت بالا

سطح آموزش: متوسط-پیشرفته

تعداد مراحل: ۸۱ + ۷ نکته آموزشی

مدت زمان انجام آموزش: ۲ ساعت

حجم: ۳,۳ مگابایت + ۳,۱ مگابایت فایل های تمرین

تهیه و تنظیم: فرشاد زرین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی فرا گرافیک