توضیحات مدیریت سایت پیرامون عدم دسترسی سایت از تاریخ 29 آبان تا 6 آذر 1402

مشاهده توضیحات
تبلیغات / ADS
دانلود فایل لایه باز فتوشاپ

دانلود تصاویر اُورلی کاغذ طلایی

دانلود تصاویر اُورلی کاغذ طلاییدانلود تصاویر اُورلی کاغذ طلایی شامل ۴۵ تصویر کاغذ های طلایی با طراحی حرفه ای بصورت تصویر اُورلی که به راحتی می توانید روی انواع تصاویر از آن ها استفاده نمایید. با کیفیت بسیار بالا مناسب برای استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی.

دانلود تصاویر اُورلی کاغذ طلایی

قابل استفاده هم برای چاپ و دیجیتال ، رزولوشن بالا . با فرمت PNG قابل استفاده در نرم افزار فتوشاپ CS 6 به بالا و سایر نرم افزار های گرافیکی دیگر . همراه با فرمت ATN اکشن فتوشاپ برای استفاده سریع تر .

اطلاعات فایل: حجم: ۲۷۶ مگابایت | فرمت فایل: PNGفایل های پیشنهادی فرا گرافیک مرتبط با موضوع اُورلی :


درباره فایل لایه باز فتوشاپ :

فایل لایه باز فتوشاپ مخفف Photoshop Document می باشد. فایل لایه باز می تواند انواع اطلاعات گرافیکی شامل گرافیک بیت مپی ، وکتور ، متن ، ویدیو و لایه های مربوط تنظیمات نور و رنگ تصویر را در خود ذخیره کند. فایل لایه باز فتوشاپ را می توانید در انواع نسخه های نرم افزار فتوشاپ باز کنید.

فارسی نوشتن در قالب های انگلیسی: برای فارسی نوشتن در قالب های انگلیسی ابتدا یک فایل جدید در نرم افزار فتوشاپ ایجاد کنید. ابعاد فرقی ندارد. سپس یک لایه متنی جدید ایجاد کرده و متن فارسی خود را تایپ کنید. لایه متن فارسی را به فایل قالب انگلیسی انتقال دهید. برای ایجاد لایه های متنی فارسی بیشتر همان لایه را در قالب انگلیسی با فشار دادن کلید های Ctrl+J کپی نمایید.


هاست میزبان فا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی فرا گرافیک