اکشن فتوشاپ

دانلود اکشن فتوشاپ ساخت ریش و سبیل

دانلود اکشن فتوشاپ ساخت ریش و سبیلاکشن فتوشاپ ساخت ریش و سبیل با طراحی بسیار زیبا و حرفه ای که می توانید با نقاشی کردن (بوسیله ابزار Brush) در ناحیه مورد نظر و اجرای اکشن روی صورت تصویر مورد نظر ریش و سبیل قرار دهید. توجه کنید این اکشن را کاربرانی استفاده کنند که به نرم افزار فتوشاپ آشنایی کامل دارند. با ویژگی های: استفاده آسان و قابلیت ویرایش تمام لایه های ایجاد شده. با ۳ فرمت اکشن atn ، abr و pat قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ نسخه CS3 به بالا. همراه با فایل راهنما.

برای مشاهده آموزش استفاده کلی از این افکت اکشن ها به صفحه آموزشی مراجعه فرمایید.

آموزش ویدئویی استفاده از اکشن

* لطفاً قبل از استفاده فایل آموزش استفاده از اکشن را مطالعه فرمایید. ** برای نتیجه بهتر از تصاویر با ابعاد و رزولوشن بالا استفاده نمایید. *** قبل از استفاده از اکشن فایل abr قلمو و pat پترن در فهرست قلمو ها بارگذاری کنید.


⭐ مشترک ویژه شوید تا این فایل و بیش از ۱۵۰۰۰ هزار فایل گرافیکی دیگر را دانلود کنید.


info اطلاعات: پسوند: atn,pat,abr حجم: ۴ مگابایت قیمت واقعی در سایت Graphicriver: ۵ دلار


قرار دادن اکشن در فهرست اصلی اکشن های فتوشاپ: ابتدا به درایوی که نرم افزار فتوشاپ را نصب کردید رفته سپس وارد پوشه Program Files و یا (Program Files (x86 شده، بعد از آن به مسیر زیر رفته و فایل اکشن را درون پوشه Actions قرار دهید. Adobe>>Adobe Photoshop CS6>>Presets>>Actions *نسخه فتوشاپ شما ممکن است تفاوت داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا