اکشن فتوشاپ ساخت افکت Double Exposure – شماره 5

اکشن فتوشاپ ساخت افکت Double Exposure - شماره 5اکشن فتوشاپ ساخت افکت Double Exposure – شماره 5 با قابلیت استفاده آسان و سریع که با نقاشی کردن بوسیله ابزار Brush روی تصویر اول و اجرای اکشن می توانید دو تصویر را با افکتی زیبا با هم ترکیب نمایید. تصاویر استوک: ندارد (تنها برای پیش نمایش). با ویژگی ها: استفاده آسان و قابلیت، قابلیت ویرایش تمام لایه های ایجاد شده، همراه با فایل راهنما تصویری. با فرمت atn قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ نسخه CS 4 به بالا. | مطالب پیشنهادی: مطالب مرتبط با اکشن نقاشی |

اطلاعات فایل: حجم: 99 کیلوبایت پسوند: atn

* لطفاً قبل از استفاده فایل آموزش استفاده از اکشن را مطالعه فرمایید. ** برای نتیجه بهتر از تصاویر با ابعاد و رزولوشن بالا استفاده نمایید.


دانلود فایل از طریق اشتراک ویژهاااا

diamond با خرید اشتراک ویژه اکشن فتوشاپ علاوه بر دانلود این فایل، می توانید به بیش از 600 مجموعه اکشن فتوشاپ سایت فرا گرافیک دسترسی داشته باشید و نامحدود دانلود کنید.

دریافت لینک دانلود فایل بصورت جداگانه با پرداخت 3000 تومان
کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

قرار دادن اکشن در فهرست اصلی اکشن های فتوشاپ: ابتدا به درایوی که نرم افزار فتوشاپ را نصب کردید رفته سپس وارد پوشه Program Files و یا (Program Files (x86 شده، بعد از آن به مسیر زیر رفته و فایل اکشن را درون پوشه Actions قرار دهید. Adobe>>Adobe Photoshop CS6>>Presets>>Actions *نسخه فتوشاپ شما ممکن است تفاوت داشته باشد.نظرتون درباره این فایل چی بود؟

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

message chat lamp diamond arrow-bottom