دانلود اکشن فتوشاپ افکت نقاشی اسکچ – شماره 7

دانلود اکشن فتوشاپ افکت نقاشی اسکچ - شماره 7 دانلود اکشن فتوشاپ افکت نقاشی اسکچ – شماره 7 (اکشن فتوشاپ رایگان) با قابلیت استفاده سریع که تنها با اجرای اکشن فتوشاپ می توانید افکت اسکچ را به تصاویر اعمال نمایید. تصاویر استوک: ندارد (تنها برای پیش نمایش). با ویژگی ها: استفاده آسان و قابلیت، نتایج نامحدود افکت، قابلیت ویرایش تمام لایه های ایجاد شده، همراه با فایل راهنما. با فرمت atn قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ نسخه CS4 به بالا. | مطالب پیشنهادی: دانلود انواع اکشن فتوشاپ افکت هنری | *** فایل pat پترن فتوشاپ در پوشه دانلود را قبل از اجرای اکشن در پوشه پترن های فتوشاپ کپی نمایید.

اطلاعات فایل: حجم: 2 مگابایت پسوند: atn

دانلود اکشن فتوشاپ افکت نقاشی اسکچ – شماره 7 رایگان می باشدرعایت چند نکته برای استفاده از اکشن:

>> فتوشاپ نسخه انگلیسی باشد. >> حالت رنگ RGB و عمق بیتی 8bit >> رزولوشن عکس 72dpi و یا بیشتر باشد.

* لطفاً قبل از استفاده فایل آموزش استفاده از اکشن را مطالعه فرمایید. ** برای نتیجه بهتر از تصاویر با ابعاد و رزولوشن بالا استفاده نمایید. *** فایل pat پترن و abr براش فتوشاپ را قبل از اجرای اکشن در پوشه پترن های فتوشاپ و براش ها بارگذاری کنید.


قرار دادن اکشن در فهرست اصلی اکشن های فتوشاپ: ابتدا به درایوی که نرم افزار فتوشاپ را نصب کردید رفته سپس وارد پوشه Program Files و یا (Program Files (x86 شده، بعد از آن به مسیر زیر رفته و فایل اکشن را درون پوشه Actions قرار دهید. Adobe>>Adobe Photoshop CS6>>Presets>>Actions *نسخه فتوشاپ شما ممکن است تفاوت داشته باشد.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

message chat lamp diamond arrow-bottom package bag gift market shop man 1 magnifier search loupe