فرا گرافیک
سایت فرا گرافیک بروز ترین سایت گرافیکی ایران با بیش از 9000 مطلب

آموزش استفاده از اشتراک فرا گرافیک

آموزش خاصی در این زمینه نمی باشد بعد از پرداخت موفق، اشتراک ویژه شما فعال و می توانید فایل های ویژه را دانلود نمایید. در صورتی که مرور گر خود را ببندید برای مراجعه بعدی باید برای دانلود ابتدا وارد ناحیه کاربری شوید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، با کلیک روی گزینه فراموشی رمز عبور در ناحیه کاربری ابتدا نام کاربری خود را وارد کرده و سپس از طریق لینکی که به ایمیل شما ارسال می شود رمز جدید خود را فعال نمایید.

1- برای وارد شدن به ناحیه کاربری ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و روی دکمه ورود کلیک کنید.

2- بعد از وارد شدن در صورت فعال بودن طرح اشتراکی روی حساب کاربری می توانید فایل ها را دانلود نمایید. قسمت های دیگری در ناحیه وجود دارد. دکمه نارنجی رنگ ویرایش اطلاعات پروفایل که می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر دهید.

3- دکمه دیگر وضعیت عضویت و اشتراک شما می باشد که با کلیک روی آن می توانید تمامی پرداخت های خود و همچنین وضعیت اشتراک خود را مشاهده فرمایید.

4- در صورتی که نیار به پشتیبانی دارید و یا مشکل دیگری رخ داده است می توانید روی دکمه ارسال تیکت / مشاهده تیکت ها کلیک کرده و تیکت ارسال نمایید.

5- در صفحه ارسال تیکت و پشتیبانی می توانید با کلیک روی زبانه ها تیکت های خود را مشاهده / تیکت جدید ارسال کرده و وضعیت تمام تیکت های خود را مشاهده کنید.

***

***